Hindistan Nepal Yolculuğu

Onbitv'nin YouTube kanalında 6 bölüm Hindistan ve Nepal Gezisi'ni seyredebilir, geleneklerini ve tarihi mekanlarını yönetmenimizin gözünden gezebilirsiniz.


New Yorkta Geçen En İyi 25 Dizi

New York, masallar ve sınırsız olasılıklar şehri; birçokları tarafından rüya şehri olarak anılır. Herkesin görmek istediği bir yerdir burası, herkes orada yaşamak ve şehrin macerasına kendini ortak etmek ister.


Ve Sinema | TRT Haber

Yetkin Dikinciler ve Nilgün Yavuz'un TRT Haber’de "Ve Sinema" programında yayınlanan röportajı.


İstanbul'dan Hayırlı Sabahlar| TRT Arapça

Yetkin Dikinciler, Enes Hakan Tokyay ve Banu Kutun'un TRT Arapça Kanalı'nda "Sabah El Khair Min Istanbul" (İstanbul’dan Hayırlı Sabahlar) programına katıldılar.


Aklımıza Takıldı | TV8

Yetkin Dikinciler TV8 Kanalı'nda Özlem Yıldız'ın sunduğu "Aklımıza Takıldı" programına konuk oldu ve projenin hayata geçişi, çekimlerde yaşananlar, İstanbul’a duyduğu aşk, belgeseldeki hikayeleri izleyicilere aktardı.


Gün Başlıyor | Habertürk

Yetkin Dikinciler ve Enes Hakan Tokyay'ın Habertürk Kanalı'nda "Gün Başlıyor" programında yayınlanan İstanbul'un Sırları filmimiz hakkında röportajı.


Simone de Beauvoir

Simone de Beauvoir, 9 Ocak 1908'de yani bundan tam 105 yıl önce dünyaya geldi. Biz de onun doğum günü dolayısıyla Beauvoir'ın felsefesinin ve edebiyatının nasıl şekillendiğini inceledik...